Rękawiczki nitrylowe bezpudrowe

W internecie, na forach przeznaczonych dla kobiet, łatwo trafić na wpisy pań, które doświadczają reakcji alergicznych po dłuższym stosowaniu rękawic jednorazowych z lateksu (nieważne, czy pudrowych, czy bezpudrowych). Rozwiązaniem tego problemu są rękawiczki nitrylowe, koniecznie bezpudrowe. Nie wywołują one tak silnych problemów ze skórą dłoni oraz paznokciami. Częstym objawem, na jaki skarżą się użytkowniczki pudrowanych rękawiczek lateksowych jest rozdwajanie się paznokci, lub to, że w dramatyczny sposób rujnuje się manicure, jak również pierzchnięcie skóry dłoni, wysypki, a nawet łuszczenie się skóry.

Krakowska firma Safemed to ogólnokrajowy producent szeregu akcesoriów przeznaczonych dla medycyny, w tym rękawiczek nitrylowych w wersji bezpudrowej. Rękawiczki nitrylowe nie ustępują w niczym swoim lateksowym odpowiednikom. Rękawiczki ochronne, wykonane z nitrylu mogą być także stosowane w innych, niż medyczna, branżach: w przemyśle spożywczym, chemicznym czy biotechnologicznym.

W ofercie Safemedu znajdziemy także tradycyjne rękawice lateksowe, rękawice winylowe, szeroki wybór produktów chemii profesjonalnej, sprzęt i akcesoria do sprzątania oraz odzież jednorazową. Firma Safemed działa na polskim rynku od 2011 roku i jest częścią Grupy Kapitałowej Anmar.

PHU Anmar jest doskonale rozwijająca się firmą w branży medycznej. W 2014 roku Anmar został uhonorowany tytułem Gazeli Biznesu za dotychczasowe osiągnięcia. Zatrudnienie wynosi niewiele ponad 40 pracowników, gotowych zrealizować zamówienie każdego klienta.


SAFEMED Sp. z o. o. Sp. k.
Wielicka 181 A/22
30-663 Kraków
tel. 681-42-52