Papcie wełniane

Firma Feltiness dysponuje wysokiej jakości asortymentem wykonywanym z niezwykłą precyzję i finezją. Jednym z oferowanych produktów na stronie sklepu są ręcznie robione papcie wełniane, które powstają przy wykorzystaniu wyselekcjonowanych włókien filcu. Aby zagwarantować Ci maksymalny komfort podczas użytkowania, Feltiness zadbało również o jakościową podeszwę.

Ręcznie szyty skórzany spód zmniejsza efekt ślizgania oraz ścierania się podeszwy. Ponadto, jest również bardziej odporny na zabrudzenia. Dzięki temu, kapcie filcowe zakupione w tym sklepie będą Ci służyć przed długi czas oraz zachowają świetny stan. Dostępne pantofle filcowe możesz zakupić w wielu kolorach. Znajdziesz tu wiele stosowanych wariantów, takich jak odcienie szarości, a także kolorowe modele występujące w mocnej czerwieni, różu, niebieskim oraz wielu innych propozycjach. Oferta sklepu Feltiness dopasowana jest do każdego klienta.

Niezależnie od preferowanego koloru czy fasonu, znajdziesz tu odpowiedni wariant dla siebie. Poza tym, wełniane papcie, które proponuje Ci Feltiness, są świetnie wyprofilowane i w szybkim czasie dopasowują się do stopy. To zwiększa komfort ich użytkowania i Twoją wygodę podczas przebywania w domu. Zdecyduj się na taki zakup, i przekonaj się ile zalet ma tak dobrze znany przez wszystkich filc. Jego wszechstronność sprawi, że takie obuwie przyda Ci się każdego dnia i podkreśli Twój gust i dobry smak. Spraw sobie lub bliskiej Ci osobie prezent i złóż zamówienie w sklepie Feltiness. Firma gwarantuje profesjonalną obsługę oraz precyzyjnie wykonane kapcie.


Feltiness.pl
Szamarzewskiego 1 lok. 2
60-514 Poznań