Deska kompozytowa - TDM Tarasy Poznań

Trwała deska kompozytowa z oferty TDM Tarasy Drewniane z Poznania jest znakomitym materiałem wykończeniowym. Można nią pokryć taras, a także wykorzystać ją jako pokrycie elewacji. Jest wyjątkowo trwała i nie wymaga impregnowania. Wyglądem natomiast łudząco przypomina prawdziwe drewno. Wyróżnia się funkcjonalnością i zachowuje znakomity wygląd przez wiele lat. Ważne jest jednak, aby szukając odpowiednich desek, zwracać uwagę wyłącznie na oferty sprawdzonych marek.

TDM – sprzedaż i montaż desek najwyższej jakości

TDM to firma, która proponuje swoim klientom solidne deski tarasowe i elewacyjne. Wykonane są one z drewna egzotycznego i modrzewia syberyjskiego, a także z kompozytu WPC. Ten ostatni stanowi połączenie drewna z tworzywem, które sprawia, że deski stają się trwalsze i odporniejsze na działanie czynników atmosferycznych i uszkodzenia. Bardzo łatwo również utrzymać je w czystości, gdyż nadają się zarówno do odkurzania, jak i mycia zwykłą wodą.

TDM Tarasy Drewniane zajmuje się nie tylko sprzedażą. Każdy klient może zlecić jej również wykonanie dowolnego tarasu. Przyjmuje ona zlecenia na patio o różnej powierzchni i stopniu trudności w realizacji. Montuje przy tym dodatkowe oświetlenie, wybrane przez zamawiającego, a umożliwiające korzystanie z tarasu również po zmroku. Firma obsługuje klientów z terenu całej Polski, a nawet z Niemiec.

Wszelkie szczegółowe informacje uzyskać można, kontaktując się z TDM drogą telefoniczną lub korzystając ze strony internetowej http://tdmtarasy.pl/.


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
Żwirowa 11
66-330 Pszczew
tel. 600 802 002